Верифицированный профиль
2
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 недели назад

Продажа квартир (7)

  • 98 000 $
    891 $/м²

    Парковая ул., 36

    єВідновлення
    4 комнаты
    110 / 80 / 12 м²
    этаж 6 из 9
    2 нед. назад
    Шукаєте простору квартиру для великої родини біля моря? Ви її знайшли Пропоную 4-х кімнатну , зручну та затишну м. Чорноморськ, вул. Паркова — тихий зелений район поруч із пляжем Коли в родині кожному потрібен свій простір — ця квартира ідеальне рішення. ▫️110 м² — місця вистачить усім ▫️3 окремі спальні — у кожного своя кімната ▫️велика вітальня для спільних вечорів ▫️кухня 12 м² з деревʼяними меблями ▫️6 поверх із 9 ✨ Те, що особливо оцінять батьки: — 2 санвузли — жодних черг зранку — лоджія + 2 балкони — якісний ремонт — можна заїхати і жити — меблі частково залишаються (за домовленістю) Свіже морське повітря, легкий вид на море і відчуття спокою щодня До пляжу — кілька хвилин пішк...
    Риелтор
  • 115 000 $
    920 $/м²

    Парковая ул., 50

    єВідновлення
    2 комнаты
    125 / 60 / 24 м²
    этаж 2 из 10
    2008 год постройки
    2 нед. назад
    🔥 РІДКІСНА ПРОПОЗИЦІЯ БІЛЯ МОРЯ Чорноморськ, вул. Паркова — перша лінія. 125 м² при висоті 3 м за ціною, нижчою за ринок. ✔ кухня-студія + 2 спальні ✔ високі стелі ✔ сучасний ремонт ✔ гардеробна 2 поверх, новий будинок . Локація, де продається швидко і майже не з’являється. 💰 115 000 $ Таких варіантів зараз одиниці. Хто перший подзвонить — той і забере. 📞 [телефон скрыт]Наталя
    Риелтор
  • 39 000 $
    721 $/м²

    Радостная ул., 21

    1 комната
    54 / 22 / 19 м²
    этаж 2 из 12
    2017 год постройки
    2 нед. назад
    Однокімнатна квартира вільного планування на зручному 2-му поверсі . Площа 54м2. Стан від забудовників. Опалення кришна котельня.Морський район міста.
    Риелтор
  • 40 000 $
    515 $/м²

    Радостная ул., 21

    3 комнаты
    78 / 42 / 12 м²
    этаж 12 из 12
    2 нед. назад
    Риелтор
  • 35 000 $
    648 $/м²

    Радостная ул., 21

    1 комната
    54 / 20 / 15 м²
    этаж 9 из 12
    2 нед. назад
    📍 Чорноморськ. Квартира біля моря! В продажу простора 1-кімнатна квартира у новому морському районі. Загальна площа – 56,7 м², формат вільного планування – легко створити зручний простір під власні потреби. 🏢 Будинок зданий, можна відразу розпочинати ремонт. Поверх – 9-й із 12-ти. З вікон відкривається неймовірний краєвид # Інфраструктура району забезпечує комфортне життя: ✔️ поруч школа та дитячі садки ✔️ супермаркети ✔️ зручна транспортна розв’язка 💲 Вартість: 32 000 $ 📞 Телефонуйте: [телефон скрыт] Наталя, АН «Юстан»
    Риелтор
  • 50 000 $
    714 $/м²

    Парусная ул. (Героев Сталинграда), 1т

    2 комнаты
    70 / 33 / 14 м²
    этаж 6 из 6
    2 нед. назад
    2-кімн., 70 м², Чорноморськ Продається простора 2-кімнатна квартира площею 70 м² у новому будинку, м. Чорноморськ. • 6-й поверх • Стан, вже виконані чернові роботи, стіни під покраску або поклейку • Будинок газифікований, з тепловим лічильником Локація: сучасний мікрорайон із розвиненою інфраструктурою (школа, садок, магазини, супермаркет). До міського пляжу та парку — лише 15 хвилин. Телефонуйте: 09********77
    Риелтор
  • 77 500 $
    1 360 $/м²

    Хантадзе ул., 3

    1 комната
    57 / 19 / 20 м²
    этаж 3 из 17
    3 нед. назад
    🏡 Простора 2-кімнатна квартира біля моря! 📍 3 поверх / 17-поверхового будинку, вікна з видом на місто. 💎 Сучасний дизайнерський ремонт із якісних та дорогих матеріалів. ⸻ 📐 Планування: • Спальня — 18,6 м² • Кухня-студія — 20 м² • Продумане зонування, простір і комфорт ⸻ 🛋️ Оснащення: • Вбудовані меблі на кухні • Великі шафи / гардеробна • Електричний котел • Автономні теплі підлоги • Знешумлені та утеплені стіни • Оптоволоконний інтернет • Камери відеонагляду (домофон + тамбур) ⸻ 🌊 Переваги: • Розташування поруч із морем • У квартирі залишається все, як на фото — заходь і живи! ⸻ 📞 Деталі за телефоном: 📱 [телефон скрыт]
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.